Ce este Transformice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ce este Transformice

Mesaj  Fulbaster la data de Dum Ian 29, 2012 8:18 am

Transformice este un joc online in care tu esti un micut soricel si trebuie sa iei branza si sa te intorci cu ea intr-o gaura de soricel .
Chiar daca pare usor la prima vedere ,pai ,defapat nu este.In primul rand ai o gramada de ziduri si obstacole care nu te lasa sa ajungi la gaura de soricel sau la branza .Si in al doilea rand trebuie sa te cateri , iar uneori e foarte greu pentru ca unele ziduri sunt mai alunecoase , dar ai un ,,soricel Shaman''
sau doi , care pot sa creeze poduri sau alte lucruri care te ajuta sa treci de ziduri sau obstacole.
Branza te ajuta sa iti cumperi divesre haine sau sa iti faci un ,,Trib'' , adica sa ai mai multi soricei care sa ii conduci, sau sa iti faci propria ta harta.
Deci asta e jocul ,,Transformice''
Fulbaster
The Creator
The Creator

Zinkuri : 22731
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/09/2011
Varsta : 17
Localizare : Targoviste

Vezi profilul utilizatorului http://hyper-manga.myfreeforum.ro

Sus In jos

Transformice

Mesaj  Crina la data de Joi Apr 26, 2012 10:42 am

este frumos jocul dar la un moment dat de plictisesti de el Smile)
Crina
Vizitator

Sus In jos

Re: Ce este Transformice

Mesaj  Fulbaster la data de Joi Apr 26, 2012 10:55 am

depinde ,daca sti sa joci ,adica foarte bine ,nu te plictisesti!
Fulbaster
The Creator
The Creator

Sus In jos

Mesaj  eo la data de Mier Mai 02, 2012 7:10 am

de fapt nu este chiar un joc plictisitor. pe langa faptul ca iei branza,mai poti vorbi cu ceilalti si poti face si alte lucruri in afara de a captura o amarata de branza.am cont si sunt destul de bun la jocul asta. joc din ianuarie si m-a captivat. astept mesaje de la voi Wink
eo
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Fulbaster la data de Mier Mai 02, 2012 9:20 am

eo a scris:de fapt nu este chiar un joc plictisitor. pe langa faptul ca iei branza,mai poti vorbi cu ceilalti si poti face si alte lucruri in afara de a captura o amarata de branza.am cont si sunt destul de bun la jocul asta. joc din ianuarie si m-a captivat. astept mesaje de la voi Wink

e foarte bine ce zici ,,eo" ,dar nu mai bine iti faci cont pe formul asta ,ca sa ne fie mai usor sa vorbim.
Fulbaster
The Creator
The Creator

Sus In jos

place

Mesaj  salut pe la data de Vin Mai 11, 2012 8:18 am

salut pe mn ma chama cristi si a10 ani si joc transformice din april 2012 si sunt si eu destul de bun.astept raspunsuri cheers Embarassed Evil or Very Mad Shocked lol! lol! lol!
salut pe
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Fulbaster la data de Sam Mai 12, 2012 7:31 am

salut pe a scris:salut pe mn ma chama cristi si a10 ani si joc transformice din april 2012 si sunt si eu destul de bun.astept raspunsuri cheers Embarassed Evil or Very Mad Shocked lol! lol! lol!

foarte bine ,dar nu mai bine iti faci cont ca sa putem vorbi?
Fulbaster
The Creator
The Creator

Sus In jos

transfomice este cel mai tare cu soricei joc din lume

Mesaj  transfom la data de Vin Aug 02, 2013 11:11 am

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you :heart

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower queen queen queen queen queen queen queen queen king king king king king king king king king I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love youI love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 
transfom
Vizitator

Sus In jos

dg

Mesaj  fain la data de Vin Iul 18, 2014 1:07 am

fain.force fain.
fain
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat